Aflevering Flikken Maastricht bij GS :: Geusselt Sport

Aflevering Flikken Maastricht bij GS

  6 jul. 2015   admin


Een tijd geleden is een heuse Flikken Maastricht aflevering opgenomen op en rond de kantine van Geusselt Sport.

Aanstaande vrijdag 9 oktober 20.30u (NPO1) zal de uitzending zijn. Voor deze gelegenheid zal de kantine geopend zijn, v.a. 19.00 uur. 

Een wethouder krijgt het zwaar te verduren als hij bij een vergadering van de plaatselijke voetbalclub geen extra financiering regelt. Het gevolg is dat de voetbalclub haar velden kwijtraakt en moet sluiten.

Een journalist ter plekke wil weten wat er aan de hand is en of de wethouder aan vriendjespolitiek doet. De volgende ochtend wordt de man doodgeslagen voor zijn woning gevonden. Iedereen is ervan overtuigd dat het om een wraakactie gaat van supporters. Dan komt het geruchtencircuit op gang en is de vraag of er niet meer aan de hand is. Heeft de wethouder inderdaad bevriende zakenrelaties voor getrokken bij gemeentezaken en is hij misschien wel het slachtoffer geworden van een kwade concurrent? Wolfs en Eva worden op de zaak gezet.