Feest voor eerstejaars fusieclub Geusselt Sport; glansrijk kampioen 5e Klasse A :: Geusselt Sport

Feest voor eerstejaars fusieclub Geusselt Sport; glansrijk kampioen 5e Klasse A

  • Home
  • Nieuws
  • Feest voor eerstejaars fusieclub Geusselt Sport; glansrijk kampioen 5e Klasse A

  14 apr. 2013   admin


Op eigen veld is zondagmiddag Geusselt Sport kampioen geworden van de 5e Klasse A in Zuid II. Met een regelmatige 4-0 zege op RKBFC (Boscherveld)  kunnen de concurrenten het team van trainer Jo Mulkens niet meer inhalen.  Niet dat ook maar iemand de illusie had dat dit mogelijk zou zijn.  Al voor het eind van de eerste helft van de competitie stond de fusieclub uit Maastricht Noordoost een straatlengte voor op de nummer 2 en 3 van de competitie.  Het was dan ook niet de vraag of Geusselt Sport kampioen zou worden, maar vooral wanneer.  Die duidelijkheid is er nu.  14 April 2013 kan als volgt de boeken in:  Gelijk in het eerste seizoen na de fusie tussen WVV28 en RKVV Rapid lukte het de fusieclub Geusselt Sport kampioen te worden. Na 19 wedstrijden, waarvan er 18 werden gewonnen en een keer gelijk werd gespeeld,  heeft het team van Mulkens dat voornamelijk jonge spelers herbergt, een doelgemiddelde van 87 doelpunten voor en slechts 14 tegen.  De huidige nummer 2 Oranje Boys staat – wel met een wedstrijd minder – 18 punten achter!

Trainer Jo Mulkens:  “Dit is prachtig voor de club.  Tel daar ook nog eens bij mee dat het tweede elftal en het zesde ook kampioen gaan worden, dan weet je dat de fusie tussen de twee geschiedenisrijke clubs de juiste beslissing is geweest.”   De oud MVV’er gaat overigens niet verder als coach.  Na zes jaar trainerschap doet hij een stapje terug.  Geusselt Sport slaat een nieuwe weg in en daar heeft Jo Mulkens alle begrip voor. 

Zondagmiddag was het echter vooral tijd om te feesten.  Van voorzitter tot materiaalman, ex-WVV’ers en oudgedienden van Rapid vierden gezamenlijk een welverdiend feest.  De 4e Klasse A krijgt er komend seizoen een ploeg bij waar rekening mee moet worden gehouden.