Geusselt Sport verlengt contracten technische staf voor seizoen 2014-2015 :: Geusselt Sport

Geusselt Sport verlengt contracten technische staf voor seizoen 2014-2015

  • Home
  • Nieuws
  • Geusselt Sport verlengt contracten technische staf voor seizoen 2014-2015

  4 jan. 2014   admin


Afgelopen zaterdag 2 januari werd op de Nieuwjaarsbijeenkomst van het succesvolle Geusselt Sport bekendgemaakt dat de technische staf van heren- en damesvoetbal ook in het seizoen 2014-2015 bij de club werkzaam zal zijn.

Dat betekent dat hoofdtrainer Wil Kruijntjens en assistent-trainer Bert Mulkens beide aan hun 2e seizoen beginnen. Beide selectieteams doen het na de kampioenschappen en promoties van het vorige seizoen weer heel goed. Het eerste herenteam is koploper in 4A en het 2e team staat op een mooie 2e plaats in de reserve 3e klas. Het ook gepromoveerde 3e herenteam is zelfs virtueel koploper in diezelfde reserve 3e klas.

Ook de damesafdeling blijft in vertrouwde handen en wel van John Bijl. Hij zal de damesafdeling verder mee uitbouwen, door onder andere nog meer aandacht voor het meidenvoetbal, en natuurlijk proberen het 1e team weer terug in de 2e klasse te brengen.

 

Bestuur Geusselt Sport