Geusselt Sport wint voor de 2e keer Champions Trophy Maastricht :: Geusselt Sport

Geusselt Sport wint voor de 2e keer Champions Trophy Maastricht

  • Home
  • Nieuws
  • Geusselt Sport wint voor de 2e keer Champions Trophy Maastricht

  2 sep. 2021   Admin2


Geusselt Sport heeft voor de tweede keer het Kampioenschap behaald van de Maastricht Champions Trophy. In een zeer druk bezochte finale met vele kansen aan beide kanten, won Geusselt Sport van RKSV Heer nipt met 3-2. Bovendien wist Geusselt Sport beslag te leggen op de prjizen beste speler (Rick Sour) en topscoorder van het tournooi (Dwayne van Westering).

Dank aan alle sponsoren, vrijwilligers, fotograaf Luis Rojas, de heren van Moonen Movies, Tymo Willems voor het maken van de mooie posters, de samenwerking tussen alle clubs en Harry Schobbe voor de zeer prettige samenwerking en ondersteuning.

Wat is loos in Mestreech was erbij...