Jubileum weekend 29-31 mei gecancelled ! :: Geusselt Sport

Jubileum weekend 29-31 mei gecancelled !

  18 mrt. 2020   admin


Beste sportvriend,

Helaas heeft het coronavirus de wereld momenteel in de greep. Dit raakt iedereen. 

 

Vanwege de RIVM-richtlijnen en kabinetsmaatregelen rondom corona, zijn wij helaas genoodzaakt om ons 100-jarig jubileumfeest van eind mei te annuleren. 

 

Dat is voor ons een hard gelag. We zijn immers met tal van vrijwilligers bijna 2 jaar bezig geweest om een mooi weekend te organiseren rondom de oprichtingsdatum van 29 mei. 

 

Op dit moment is niet duidelijk hoe de situatie zich verder zal ontwikkelen. Zoals jullie zullen begrijpen heeft de huidige ongekende situatie een behoorlijke impact. We zullen ons de komende tijd moeten beraden over hoe nu verder. Dat is afhankelijk van vele factoren, die we eerst in beeld moeten brengen. Pas als meer duidelijkheid ontstaat kunnen we een besluit nemen over vorm en tijdstip van een jubileumviering. Ons idee is uitstel en zeker geen afstel. Zodra wij meer weten zullen we jullie nader informeren. We rekenen op jullie begrip en geduld.

 

We hopen dat het goed met jullie gaat in deze moeilijke tijden. Zorg goed voor jezelf en voor elkaar.

 

Namens bestuur Geusselt Sport en jubileumcomité 100 jaar Geusselt Sport

 

Sjef Zwackhalen, voorzitter