Koninklijke onderscheiding voor Geusselt Sport ! :: Geusselt Sport

Koninklijke onderscheiding voor Geusselt Sport !

  • Home
  • Nieuws
  • Koninklijke onderscheiding voor Geusselt Sport !

  14 nov. 2021   Admin2


Vrijdag 12 november, de openingsavond van het 100 jarig jubileumfeest werd een gedenkelijke avond.

Geusselt Sport mocht uit handen van burgemeester Annemarie Penn-te Strake de Koninklijke erepenning en de stedelijke onderscheiding De Trichter ontvangen. Zoals de burgemeester op haar facebook pagina aanhaalde, een mooi eerbetoon voor deze mooie club en al haar vrijwilligers! We zijn er als club natuurlijk ontzettend trots op om deze onderscheidingen te mogen ontvangen.

Tijdens deze openingsavond werden verder vele jubilarissen in het zonnetje gezet en waren een aantal van onze waardevolle sponsoren aanwezig.

Dank aan iedereen die heeft meegewerkt aan deze mooie avond !

Burgemeester jubileumgfeest.jpg