Wake voor John Lahaye&Lilian Brouwers MH17 ramp :: Geusselt Sport

Wake voor John Lahaye&Lilian Brouwers MH17 ramp

  • Home
  • Nieuws
  • Wake voor John Lahaye&Lilian Brouwers MH17 ramp

  20 jul. 2014   admin


Beste vrienden,

Naar aanleiding van het tragisch ongeval van oud Rapidlid John Lahaye en zijn vriendin Lilian Brouwers met het gecrashte vliegtuig in de Oekraïne, willen we zondag 27 juli vanaf 15.00 tot 17.00 uur een korte wake houden in onze kantine aan de Olympiaweg.

John was jarenlang lid van rksv Rapid, vele jaren vlagger van het 1e elftal, en ook bestuurslid in diverse functies. Hij werd geboren in Nazareth in de Kasteel Cartielstraat, en bracht daar al zijn jeugdjaren door, zodoende dat er ook veel oud-WVV mensen zijn, die John gekend hebben.

Daarom nodigen we eenieder uit, die John en Lilian hebben gekend, om deel te nemen aan deze wake om hen samen te herdenken.