Programma Geusselt Sport jubileum :: Geusselt Sport

Programma Geusselt Sport jubileum

  16 aug. 2022   Admin2


Op 29 mei 2020 bestond Geusselt Sport 100 jaar.

Door corona kon het grootse jubileumprogramma meermaals niet doorgaan. Toen is het uit nood maar in stukken geknipt.

Belangrijk onderdeel van het jubileumprogramma was een grote reünie voor alle leden en oud-leden, maar ook voor (oud-)sponsors en supporters door de jaren heen van zowel Rapid, Sportclub W.V.V.’28 als Geusselt Sport. Nu is eindelijk de tijd, ruimte en zekerheid om die reünie te organiseren en wel op zaterdag 10 september 2022. Een dag vol voetbal en gezelligheid.

We roepen iedereen die interesse heeft op om zich ór 5 september a.s. aan te melden via het mailadres Geusseltsport100jaar@gmail.com, zodat we weten hoeveel mensen er gaan komen. Geef dan naam, telefoonnummer, emailadres en oude vereniging aan. We zorgen dan dat je op de hoogte blijft en persoonlijk wordt uitgenodigd. En vooral: zegt het voort, zegt het voort. Voor meer informatie of aanmelding zonder internet bel Frank Penders (06-51842735) of Johnny Elissen (06-55378449).

Reüniecommissie 100 jaar Geusselt Sport

 

Jubileumposter GS.PNG